Gydytojai

Burnos higienistė

Burnos higienistė, asistentė Gintarė

Įstojusi mokytis odontologo asistente atsitiktinai, nežinojau kas yra ta odontologija. Tačiau atsitiktinumų nebūna ir pradėjusi dirbti, supratau, jog tai – mano sritis. Norėjosi žinias gilinti, todėl baigiau dar ir burnos higienos studijas. Smagu būti komandos dalimi, siekti bendro rezultato. Burnos higienistės darbe patinka matyti, jog net maži pokyčiai gali labai pagerinti paciento savijautą ir sveikatą.

Gintarė atlieka profesionalią burnos higieną, dantų balinimą, apmoko individualios burnos higienos.

burnos higieniste

Burnos higienistė Greta

Esu Klaipėdietė. Čia man patinka, todėl ir studijuoti, mokytis burnos higienistės specialybės likau Klaipėdoje. Labai mėgstu savo darbą. Asistuodama gydytojams mokausi naujų dalykų. O smagiausia dirbant odontologijoje, kad galima gana greitai pamatyti darbo rezultatus: gražesnę šypseną, sveikesnius dantis, smagesnį pacientą.

Pas Gretą galite registruotis profesionaliai burnos higienai, dantų balinimo procedūroms.

Viktorija Totulaitė

Burnos higienistė, administratorė Viktorija

Nuo mažumės žavėjausi gražiomis žmonių šypsenomis. Norėdama padėti žmonėms šypsotis, sveikatinti, pasirinkau šią profesiją.
Mėgstu dalintis žiniomis, mokyti pacientus, kaip kokybiškiau prižiūrėti savo dantis. Džiugina nuoširdaus bendradarbiavimo rezultatas, jeigu įkvepiu pacientą labiau rūpintis savimi. Dirbu su atsidavimu, kruopštumu, noru tobulėti.

Administratorė/higienistė Viktorija Totulaitė pasitiko pirmuosius pacientus ir buvo klinikos veidas nuo pat jos įkūrimo. Šiuo metu ruošiasi naujoms mamos pareigoms.

 

Implantologijos klinika

Administratorė Kristina

Pati mokiausi socialinio darbo VDU ir viešojo administravimo KTU. Su odontologijos užkulisiais susidūriau visai neseniai. Turiu pasakyti, kad odontologija man laaaabai patinka!!! Esu komunikabili, empatiška, todėl visada nuoširdžiai stengiuosi padėti ir paaiškinti. Labai patinka darbo įvairovė ir bendravimas su pacientais.

Administratorė Kristina mielai pasisveikins ir pabendraus su jumis lietuviškai, rusiškai, angliškai. Ir tikrai pavaišins kava.