Implantacija

Kiek kainuoja implantacija?

Šiandienos odontologijos pasaulyje implantacijos procedūros yra kasdieninės praktikos dalis. Taip, prarastą dantį galima atstatyti. Ir tai nėra stebuklas. Pirmieji titano implantai buvo įsriegti 1950 metais, dėl puikaus prigijimo ir operacijų pasisekimo, pradėti naudoti gana plačiai. Taigi, beveik 80 metų naudojama, nuolat tobulinama technologija ir medžiagos šiandieninėje odontologijoje leidžia dantis pakeičiantį implantą naudoti kasdieninėje praktikoje. Tai kokybiški, moderniomis technologijomis paruošti titano ar titano lydinių implantai, biologiškai derantys žmogaus organizme, prigyjantys, sukaulėdami su žandikaulio kaulu, tampantys kūno dalimi. Dantų implantai pakeičia prarasto danties šaknį.

Džiugu jog prarastą dantį galima atstatyti konstrukcija ant implanto.

Kadangi esame Klaipėdos Implantologijos klinika, pagrindiniai klausimai, kuriuos tenka išgirsti: „kiek kainuoja implantas?“, „o kiek kainuoja implantas pas jus?“, „kaina?“. Implanto kaina praktiškai vienoda visur. Ją tobulai sureguliavo procedūros populiarumas, lengvas prieinamumas, didelis implantų gamintojų konkurencingumas. Pacientai laimi visada. Lengvai pasiekiamos informacijos apstu – pilnas internetas.

„Kiek laikys (tarnaus) implantas? Kadangi procedūra brangi, žinoma, kad norisi visam gyvenimui!“. „Implantai visam gyvenimui“ yra reklaminis šūkis. Šiai dienai implanto ir protezavimo konstrukcijų garantijos didžiąja dalimi priklauso nuo klinikos, kurioje gydotės, ir jus gydžiusių gydytojų komandos. Todėl linkime gydytis pas savo gydytoją, kuriuo pasitikite.

Kiekvienas pacientas yra unikalus, individualus, neteko dantų dėl skirtingų priežasčių, todėl naivu tikėtis jog nepašalinus priežasčių, implantai bus ilgaamžiai. Dantys iškrito. VISI. O štai implantai – LAIKYS!

Implantas visą gyvenimą gali funkcionuoti, kai pacientas sveikas, NERŪKANTIS. Šis pacientas itin kokybiškai valosi ir prižiūri dantis, kas 6 mėnesius atlieka profesionalią burnos higieną. Kadangi jam implantacija buvo atlikta praėjus 3-6 mėnesiams po danties netekimo, žandikaulio kaulas nespėjo sutirpti, taigi implantas buvo įsriegtas į gyvybingą, didelį tūrį kaulo, taisyklingoje pozicijoje. Šio paciento dantenų tipas storas, gerai apsaugantis implanto-protezo jungtį. Protezavimas buvo atliktas laiku.

Tai ideali situacija, kurių praktikoje matome 1 iš 100. Na gerai – 1 iš 200.

Implantacijos kainą ir implanto ilgaamžiškumą lemia keletas veiksnių.

Gydytojo patyrimas ne tik operuoti, bet ir įvertinti situacijas, planuoti gydymą – ne tik implanto įsriegimą.

Reikalingas burnos paruošimas implantacijai: dantenų uždegimo gydymas, gretimų dantų uždegimo gydymas, galbūt, net paciento išmokymas kokybiškai valytis dantis, jam tinkamai parinktomis priemonėmis. Tai nėra gydytojo išgalvotos tiesos „kaip daugiau paimti pinigų“. Tai priemonės pagerinti implanto ilgaamžiškumą.

Esant plonam dantenų tipui, rekomenduojame dantenų pastorinimą. Jis gali būti atliekamas implantacijos operacijos metu, arba gijimo galvučių – dantenas formuojančių elementų dėjimo metu.

Trūkstant žandikaulio kaulo, jis atstatomas. Kaulo tūrio atstatymas gali būti atliekamas prieš implantaciją arba implantacijos operacijos metu.

Jeigu dantis praradote dėl parodontozės, reikalingas pilnas periodonto gydymas, kontrolė, sekimas, paties paciento supratimas apie savo burnos būklę. Tokiu atveju gydymo procesas užtruks.

Taigi operuojantis gydytojas, daug besimokantis, tobulinantis savo žinias, pilnai valdantis daug operacinių technikų, turintis patirties gali parinkti būtent jums tinkamą gydymo metodą. Ar jūsų atvejui tiks vienmomentė implantacija, ar geriau rinktis atidėtą?

Galbūt konsultacijos metu verta paklausti ne „kokia kaina implanto“, o „kokia jūsų patirtis?“ arba „kokios naujovės implantologijoje?“.

Taigi, implanto kaina praktiškai vienoda visur. Skirtumas tas, kokios kokybės paslaugą gausite už gydymo kainą.

Dantų implantai yra nuostabus gydymo metodas. Įsriegtas prigijęs, suprotezuotas implantas pakeičia prarastą dantį. Nebereikia šlifuoti gretimų dantų, protezuojant tiltu. Dantys lieka sveiki.

Implantų konstrukcijos nepakeičiamos, kai nėra galinių – pagrindinių kramtomųjų dantų. Sugrįžta pilnavertė tolygi kramtymo funkcija.

Galima labai stipriai pagerinti išimamų plokštelinių protezų fiksaciją, stabilumą 2-3 implantais. Naudojamos sijos, lokatorių fiksacija. Žymiai pagerėja nešiojimo kokybė.

Galima 4-6 implantų fiksuota dantų lanko konstrukcija vietoj išimamo plokštelinio protezo.

Taigi kviečiame pasitikėti XXI amžiaus technologijomis, dantų implantais ir rinktis kokybišką gydymą. Tačiau kartu prisiminti, jog geriausi „implantai“ yra Jūsų dantys, todėl linkime rūpintis savo burnos sveikata, laiku atlikti profilaktinį dantų gydymą, kuris yra ir pigus, ir efektyvus. Būkite sveiki, kad galėtumėte šypsotis.

Implantacija
Dantu implantai
momentine implantacija

Daugiau informacijos mielai suteiksime, užsukus į kliniką adresu – Pilies g. 7, Klaipėda, taip pat, susisiekus telefonu: 8 605 88338.

Darbų galerija