Klaipėdos implantologijos klinika įsikūrusi Klaipėdos širdyje, senamiesčio pašonėje – Pilies gatvėje. Šioje odontologijos klinikoje gydytojai ir pacientas yra komanda, kuri siekia to paties rezultato, todėl siekiame suprasti vienas kitą ir bendradarbiauti. Pasiūlome keletą gydymo variantų, kad pacientas pats priimtų jam labiausiai priimtiną ir tinkamą sprendimą.

Esame vienintelė dantų klinika Klaipėdoje, o galbūt ir Lietuvoje , turinti paslaugą: „dantų valymo treniravimas, mokyk prisilietimu. Pirmasis yra individualus paciento ir burnos priežiūros specialisto 30 minučių susitikimas. Mokyk prisilietimu – 30 minučių skirtos vienam iš tėvų su vaiku iki 11 metų pasimokyti apie dantų priežiūrą, treniruoti dantų valymo įgūdį. Klaipėdos implantologijos klinikos specialistų nuomone, – šie vizitai yra patys vertingiausi, nors kol kas ir pigiausi, nes po jų IŠ TIKRŲJŲ pagerėja burnos ir bendra sveikata. 

Daug dėmesio skiriame profilaktikai, apmokome kokybiškiau valytis dantis, treniruojame šį dantų valymo įgūdį ir įprotį tiek vaikams, tiek suaugusiems. Visi specialistai dirbame vienodu profilaktikos standartu. Mūsų odontologijos klinika Klaipėdoje atvira ir draugiška bet kokio amžiaus vaikams. Tėvų procedūrų metu leidžiame stebėti, padėti, klausinėti. Pritrūkus kantrybės puikiai užima administratorė ar planšetė su dantų gydymo žaidimais. Manome, jog geriausiai vaikus mokome savo pavyzdžiu. Taigi, tai pats geriausias būdas pratinti vaikus prie odontologo procedūrų, vestis juos kartu į odontologijos kliniką.

Ši Odontologijos klinika Klaipėdoje atsirado iš didelės meilės savo darbui, nuolatiniam mokymuisi ir tobulėjimui, dėl rūpesčio savais pacientais. Nenuostabu, jog kartu dirba tokiomis pat vertybėmis gyvenanti komanda. Mums gera dirbti ir būti kartu: siekiame bendradarbiavimo, tiek tarpusavyje, tiek su savo pacientais ir kolegomis gydytojais iš kitų odontologinių gydymo įstaigų. Daug mokomės, tobulėjame kartu, dalinamės žiniomis, todėl šiandien Klaipėdos implantologijos klinikoje dirba savo darbą išmanantys ir mylintys specialistai. Džiaugiamės galėdami profesionaliai ir kokybiškai atlikti visas kasdienines ir specializuotas dantų gydymo paslaugas: dantų implantaciją, kaulo ir dantenų atkūrimą, dantų viršūnių rezekcijas naudojant optiką/mikroskopą. Dantų šaknų kanalų gydymą mikroskopu, dantų dengimą laminatėmis, protezavimą, periodonto gydymą, vaikų dantų gydymą, profesionalią higieną. 

Bendradarbiavimas

Bendradarbiaujame su kitais gydytojais odontologais Klaipėdoje ir kituose miestuose, teikdami sudėtingesnes, specializuotas paslaugas, patardami planuojant sudėtingesnius atvejus. Galime atlikti panoraminę nuotrauką, paruošti burną protezavimo darbams,- išgydyti dantenų uždegimą, pergydyti dantų šaknų kanalus prieš protezavimą, atlikti chirurginį danties šaknies uždegimo gydymą, įsriegti implantą. Grąžiname pacientą pas savo ilgametį gydytoją odontologą tęsti tolimesnio gydymo. Pas mus įsriegtą implantą gali protezuoti savas šeimos gydytojas odontologas. Vertiname ir gerbiame pacientų lojalumą savo ilgamečiams dantų gydytojams. Siekiame, kad gydytis būtų patogu ir jie galėtų gauti pilno spektro jiems reikalingas paslaugas.

Jeigu turite klausimų apie mūsų teikiamas odontologijos paslaugas, dantų gydymo kainas bei eigą, drąsiai kreipkitės el. paštu info@kiklinika.lt, telefonu +370 605 88338  arba atvykite į mūsų kliniką adresu Pilies g. 7, Klaipėda.

Dirbame laikydamiesi aukštų standartų, puoselėdami individualų požiūrį į kiekvieną pacientą.