Ši mintis gimė iš problemos aktualumo Lietuvoje: besiklausant skundų, kokia sudėtinga situacija yra su vaikų, paauglių dantimis. Skaičiuojama jog apie 96% dantų išgenda, nespėję išdygti. Taigi besiformuojant sąkandžiui ypatingą reikšmę turi taisyklingų vaikų dantų valymo įpročio ir įgūdžio lavinimas. Dirbant vaikų grupėse, liūdna būna išgirsti, kad 80% vaikų dantų valymo nemėgsta, o apžiūrėjus naudojamas priemones, apie 60% jų būna netinkamos jų dantims: šepetėliai per didelėmis galvutėmis, per kieti, ar turintys per mažai šerelių.

Taigi pradėjome nuo savęs. Klaipėdos Implantologijos klinikoje vykdome keletą programų, kurios, tikimės, palaipsniui ugdys ir sveikatins jaunesniųjų pacientų dantis. 

  1. “Mokyk prissilietimu” .Tai 30 minučių vizitas Vienam iš tėvų su vaiku 4-11metų amžiaus. Mokome ir treniruojame tėvus, kad šie žinotų kaip prižiūrėti dantis savo vaikams. Vaikai lieka atsakingi, kad tėvai prisimintų kokybiškai išsivalyti. Juk mes Mokome vaikus savo pavyzdžiu. Vaikas pratinasi prie ododntologo kabineto, bendravimo. Sužino daug apie dantų priežiūrą, susidomi šia veikla. Galbūt norėsis tokį vizitą pakartoti po metų, kasmetinės apžiūros metu.
  1. “Valykimės dantis mokykloje” .Visa Klaipėdos Implantologijos klinikos komanda dirba vienodu, tuo pačiu profilaktikos standartu. Galime atvykti į jūsų klasę, pravesti dantų valytmo treniruotę. Užtikriname, jog dantų valymasis taps smagiu kasdieniniu užsiėmimu. Išdrįsite dantis valytis net ir mokykloje.