Balandžio pabaigoje dalyvavau 3 jų dienų mokymuose : “Quantum shift experience” su Erik Edmeads. Renginys buvo apie tai, jog kvantiniai, mažulyčiai pokyčiai mūsų mintyse, veiksmuose, pasirinkimuose atneša didelius teigiamus pokyčius Mūsų gyvenimuose.

Dėl šiandieninės COVID-19 situacijos ,-karantino,- renginys vyko internetu. Sunku įsivaizduoti, -beveik tris dienas išlaikyti dėmesį prie kompiuterio, ar ne??? 

Buvo nuostabu. Daug daug informacijos, istorijų. Dalyviai interaktyviai uždavinėjo klausimus. Dalyvavome ZOOM pabėgimo kambariuose, kuriuose mažose grupėse atlikome pratimus. Vyko meditacija. Gavome užduotį- namų darbą: papasakoti apie savo aistrą pasauliui. 

“Hobis,- yra mėgstama veikla, tačiau kažin ar norėtum tai daryti visada. Aistra,- yra mėgstama veikla, kuria gali gyventi 24val per parą/ 7 dienas per savaitę. Ji lengvai pažadina ankstyviausią rytą, neleidžia užmigti vakare.” Eric Edmeads 

Turiu dvi aistras. 

Odontologija. Esu gydytoja odontologė jau daugiau negu 10 metų, ir vis kasdien joje atrandu daug naujo. Daug skaitau, mokausi, analizuoju savo darbą.  Tikiu profilaktika, todėl su komanda ypač didelį dėmesį skiriame individualiam kiekvieno pacientų dantų valymo treniravimui. Matome, jog čia yra burnos sveikatos priežastis, ir mūsų darbo ilgaamžiškomo garantas. Ar įsivaizduojate,- visas kolektyvas dalyvaujantis dantų valymosi mokymuose? Tikrai taip. Negana to,- dalyvavome papildomuose dviejų dienų “sustiprintuose dantų valymosi” mokymuose. Ir kas metus kartojame,-atnaujindami žinias. Visa komanda. Analizuodami savo darbą, mokomės toliau. Turime puikius rezultatus. Atsirado nauji vizitai “Dantų valymo treniruotė” ir “Mokyk prisilietimu”. Praktikoje visada stengiuosi išsaugoti, tai kas natūralu ir sveika.

Sveikata ir gyvybingumas. Kiek pati save prisimenu, visad domiuosi sveikatingumu. Daugybė perskaitytų knygų, tinklapių, straipsnių. Daugybė eksperimentų su savimi. Daugybė išbandytų naujų ir naujų receptų. Ilgus metus buvau vegetarė, veganė. Mėgstu “švarų” maistą. Nuolatinis judėjimas, buvimas gamtoje man didelis malonumas ir poilsis.

 2018m pabaigoje sudalyvavau WildFit 90 dienų išūkyje. Po jo 2019 metai atėjo kitokie: išūkio metu visos turimos padrikos žinios susidėliojo į aiškią struktūrą, aiškias gyvenimo būdo gaires. Žymiai padidėjo energija dienos metu, kūnas tapo stangrus, tvirtas. Dingo stiprios alergijos, kurios tikrai stipriai vargino nuo paauglystės. Sužinojau daug ką apie save: pirmiausia, jog maistas man yra emocija, kurios ieškau norėdama valgyti. Taigi pradėjau darbuotis ir pažinti savo emocijas. Mokytis suprasti ir užpildyti kitaip. 

Kartu su manim auga du berniukai, nuolat iškeldami naujus išūkius, treniruodami kantrybę. Daugybę sveikų principų puikiai pritaikom kartu. Dabar manau, jog vaikai labiausiai paveldi pavyzdį, kuriuo gyvenam mes, taip “paveldėdami mūsų sveikatą. Kiekvienas mūsų pasirinkimas, taps jų pasirinkimu. 

Tūkstančiai žmonių dalinasi savo gyvenimą pakeitusiais rezultatais po 90 dienų priogramos visame pasaulyje. Noriu, kad 90 dienų WildFit išūkį galėtų patirti kuo daugiau žmonių Lietuvoje taip pat. Po pusmečio mokymosi, egzaminų, jau 2019 pabaigoje tapau pirma WildFit trenere Lietuvoje.  

WildFit 90 dienų išūkis,- 90 dienų sveikatinimo programa, nuosekliai atstatanti kūną skysčiais, kokybiškomis maisto medžiagomis, kartu išvalydama nuo toksinų.Kūnas tampa jautrus, greitai pastebi kas jam tinkama, nuo ko jaučiasi prastai. Gerėja miego kokybė, jo užtenka mažiau. WildFit yra apie laisvę maistui. Dirbama daug su maisto psichologija, sąmoningais pasirinkimais. Žalingo mūsų kūnui maisto atsisakoma ne valios pastangomis, o todėl kad jo nebenorima!!! Galbūt tai bus naujas takelis gyvenime ir požiūryje, galbūt užtruks laiko, kol tai taps gyvenimo būdo keliu, tačiau neabejotinai verta. Kiekvienas mažytis pokytis kasdienybėje sveikartingumo link duos didelius reikšmingus rezultatus ateityje. “Negali nežinoti tai, ką jau žinai” Eric Edmeads. 

Daugiau apie wildfit iššūkį galite paskaityti čia: https://90dienu.lt/

Kviečiu į 90 dienų WildFit išūkį kartu.

Rašykite man, norėdami sužinoti daugiau! raimonda@90dienu.lt