Registracija telefonu: 8 605 883 38

Specialistai

Odontologė – Raimonda Baltrimavičienė

Gyd. odontologė – Raimonda Baltrimavičienė

”  Dar vaikystėje žaidžiau dantų gydytoją: valandų valandas gydžiau savo pasigamintus dantis menamiems pacientams.  Myliu savo darbą, bendravimą su pacientais. Nuolatos tobulinu žinias tarptautiniuose kongresuose, todėl kasdien taikau naujoves praktikoje. Gera matyti kai po konsultacijos pacientas išvyksta ramus, nes suradome jam tinkamą gydymo plano sprendimą ”

SPECIALIZACIJA: Gydytoja Raimonda specializuojasi

 • restauracinėje odontologijoje, protezavime
 • burnos chirurgijoje, implantologijoje
 • profilaktikoje
Plačiau

Burnos chirurgas – Marijus Strazdas

“Burnos chirurgija man ir mylimas darbas ir įdomus hobis. Juk chirurgija, kaip džiazas: kiekviena operacija tarsi džiazas,- kiekviena operacija tarsi nauja interpretacija, vis kitas kūrinys. Kai puikiai valdai savo muzikos instrumentą, gali džiaugtis geriausiais rezultatais.”

SPECIALIZACIJA: Burnos chirurgas Marijus Strazdas specializuojasi:

 • implantologijoje
 • burnos chirurgijoje
 • kaulo, dantenų atstatyme
Plačiau
Burnos chirurgas – Marijus Strazdas
Dantų gydytoja – Živilė

Dantų gydytoja – Živilė Linkevičienė

“Mūsų šeimoje – visi gydytojai: tėvai, sesuo. Todėl pati taip pat pasukau medicinos keliu. Gyvenime man svarbu estetika, todėl norėdama kurti šypsenas, pasirinkau odontologiją. Būdama mažutė darbuojuosi dantų šaknų kanaluose, gydau mikroskopo kontrolėje, pasididinusi darbo lauką. Tai pati smulkiausia dantų sritis ir ypatingo presciziškumo reikalaujantis darbas. Man jis puikiai sekasi.”

SPECIALIZACIJA: Dantų gydytoja Živilė specializuojasi:

 • dantų šaknų kanalų gydyme
 • sudėtingame kanalų gydyme mikroskopu
Plačiau

Odontologė Miglė Matukevičiūtė

“Visada aiškiai žinojau, kuo noriu būti ir tikslingai to siekiau. Odontologijoje realizuoju visas geriausias savo savybes: kruopštumą, atsakingumą, norą padėti pacientui, suteikti jam pasitikėjimo savimi. Aktyvus mokymasis  savo srityje padeda greitai tobulėti ir žengti koja kojon su odontologijos mokslo pažanga.”

SPECIALIZACIJA. Gyd.odontologė Miglė specializuojasi

 • restauraciniame dantų gydyme
 • estetiniame plombavime
Plačiau
Gydytoja ontologė/ortopedė – Justina Van Ravensvaay

Gydytoja odontologė/ortopedė – Justina Van Ravensvaay

“Nuo pat vaikystės žinojau, kad studijuosiu medicinos mokslus. Mano hobiai tokie kaip siuvinėjimas ar nėrimas vąšeliu, reikalauja daug kruoštumo. Taigi, nenuostabu, jog į mano gyvenimą atėjo būtent odontologija.Vėliau vidus nukreipė į protezavimo/ortopedijos rezidentūros studijas. Ši mano mylimiausia odontologijos sritis leidžia atkurti žmonėms prarastus dantis, kurti šypsenas bei padėti jiems pasitikėti savimi. Savo darbą dirbu su meile ir man labai svarbu jį atlikti kokybiškai”.

Šiuo metu gydytoja yra dekretinėse atostogose, ilsisi besiruošdama naujoms mamos pareigoms.

SPECIALIZACIJA: Odontologė/ortopedė Justina Van Ravensvaay specializuojasi:

 • protezavime fiksuotais ir išimamais protezais
 • restauracinėje odontologijoje

 

Plačiau

Burnos higienistė/asistentė – Gintarė Eimutė

“Įstojusi mokytis odontologo asistente atsitiktinai, nežinojau kas yra ta odontologija. Tačiau atsitiktinumų nebūna ir pradėjusi dirbti, supratau, jog tai – mano sritis. Norėjosi žinias gilinti, todėl baigiau dar ir burnos higienos studijas. Smagu būti komandos dalimi, siekti bendro rezultato. Burnos higienistės darbe patinka matyti, jog net maži pokyčiai gali labai pagerinti paciento savijautą ir sveikatą.”

SPECIALIZACIJA: Burnos higienistė/asistentė Gintarė specializuojasi:

 • Profesionali burnos higiena
 • Individualus burnos higienos apmokymas
 • Dantų valymosi įgūdžių treniravimas
Plačiau
Burnos higienistė/asistentė – Gintarė
Burnos higienistė – Greta

Burnos higienistė – Greta Gečaitė

“Esu Klaipėdietė. Čia man patinka, todėl ir studijuoti, mokytis burnos higienistės specialybės likau Klaipėdoje. Labai mėgstu savo darbą. Asistuodama gydytojams mokausi naujų dalykų. O smagiausia dirbant odontologijoje, kad galima gana greitai pamatyti darbo rezultatus: gražesnę, baltesnę šypseną, sveikesnius dantis, smagesnį pacientą”

SPECIALIZACIJA: Burnos higienistė Greta specializuojasi:

 • Profesionali burnos higiena
 • Individualus burnos higienos apmokymas
 • Dantų valymosi įgūdžių treniravimas
 • Dantų balinimas
Plačiau

Burnos higienistė/asistentė – Viktorija

Patinka gražios šypsenos. Daug šypsaus pati. Norėdama padėti žmonėms šypsotis, juos sveikatinti, pasirinkau šią profesiją. Mėgstu dalintis žiniomis, mokyti pacientus, kaip kokybiškiau prižiūrėti savo dantis. Džiugina nuoširdaus bendradarbiavimo rezultatas, jeigu įkvepiu pacientą labiau rūpintis savimi. Dirbu su atsidavimu, kruopštumu, noru tobulėti”

SPECIALIZACIJA: Burnos higienistė/asistentė Viktorija specializuojasi:

Plačiau
Burnos higienistė/asistentė – Viktorija
Administratorė – Audronė

Administratorė – Audronė

“Man visuomet patiko grožis, estetika. Nors administracinį darbą dirbau seniai, odontologija – nauja sritis. Čia švaru, gražu, sterilu. Matau darbo rezultatus gražesnėse pacientų šypsenose, sugrįžusiame pasitikėjime savimi. Džiaugiuosi dirbdama šiltame, bendradarbiaujančiame kolektyve. Rūpinuosi kad darbas vyktų sklandžiai.”

Audronės skambučio sulauksite derindami vizito laiką, ji mielai pasveikins jus rusiškai, angliškai, ar pasiūlys skanios kavos belaukiant vizito.

 

SPECIALIZACIJA: Administratorė Audronė

 • koordinuoja sklandų klinikos darbą
 • ruošia dokumentus išsimokėjimo paskoloms gauti
 • atsakinga už dokumentų tvarkymą ir duomenų apsaugą
Plačiau

Administratorė – Kristina

“Pati mokiausi socialinio darbo VDU ir viešojo administravimo KTU. Su odontologijos užkulisiais susidūriau visai neseniai. Turiu pasakyti, kad odontologija man laaaabai patinka!!! Esu komunikabili, empatiška, todėl visada nuoširdžiai stengiuosi padėti ir paaiškinti. Labai patinka darbo įvairovė ir bendravimas su pacientais.”

Klaipėdos Implantologijos klinikoje – aplinka draugiška vaikams. Nenuostabu, kad ši nuotaika užkrečiama. Kristina šiuo metu „mamos“ atostogose.

Plačiau
Administratorė – Kristina